O nas

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej firmy? Poznaj nasze wartości, historię i cele, do których zmierzamy.

Zaufany sprzedawca

Wykonujemy projekty na życzenie
Sprawnie realizujemy wysyłkę
Wprowadzamy produkty, o które pytają klienci
Szybko odpowiadamy na pytania
Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i duże organizacje
Nasze produkty zdobywają branżowe certyfikaty bezpieczeństwa

Opinie na Trusted Shops

Bardzo dobry – 4,8/5

ambient timeline

Jak to się zaczęło

…czyli krótka historia firmy Ambient

2010

Założenie firmy Ambient Marketing. Uruchamiamy sklep reklamowekonstrukcje.pl. Zajmujemy się produkcją konstrukcji reklamowych oraz montażami.

Budujemy konstrukcje reklamowe w oparciu o system Klemp. Do tej pory wykonaliśmy ponad 100 montaży, w tym konstrukcji wielkoformatyowych o powierzchni 400-500 m2.

2018

Zaczynamy budować wizerunek marki Klemp. Wykorzystujemy ten system złączy do budowy nowych produktów z branży reklamowej i wystawienniczej.

Rozwijamy nowe takie kategorie produktów, m.in. ścianki prezentacyjne, systemy napinające do tkanin, ramy banerowe, tablice wolnostojące.

2019

Wprowadzamy złącza Klemp na rynek, jako dystrybutor. Uruchamiamy sklep internetowy Tubefittings.eu. Zaczynamy sprzedaż do wielu krajów Europy.

Rozwijamy asortyment o nowe rodzaje złączy, rury, gotowe zestawy. W późniejszym etapie do sklepu dołączyły artykuły dekoracyjne – lamele, ścianki z lameli, panele ścienne itp.

2022

Przekształcamy się z małej firmy w spółkę z o.o.

2024

Obecnie pracujemy nad platformą zakupową dla klientów biznesowych. Testujemy prototypy nowych produktów.

Co dalej?

Nasza wizja

Chcemy, żeby nasze produkty były pierwszym wyborem na rynku – zawsze dostępne, zawsze solidne. Ale nasze cele sięgają dalej niż tylko sukces biznesowy. Dążymy do tego, żeby być liderem w branży, ale również chcemy dbać o środowisko i zrównoważony rozwój. Zamierzamy wciąż rozwijać nasz asortyment i otwierać się na nowe rynki, spełniając najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Odpowiedzialność i innowacyjność są dla nas kluczowe, a nasze działania oparte są na rzeczywistych potrzebach klientów.

Nasza misja

Jesteśmy ekspertami w robieniu rzeczy, które trzymają się razem, dobrze wyglądają i mają wszechstronne zastosowanie. Od złączy do konstrukcji przemysłowych, po dekoracje ścienne do każdego wnętrza. Wymyślamy i dostarczamy produkty, na których można polegać. Ale nie poprzestajemy na tym – ciągle szukamy nowych sposobów, żeby nasze produkty były jeszcze lepsze i przyjazne dla środowiska. Naszą misją jest nie tylko międzynarodowa sprzedaż, ale także tworzenie produktów na miarę potrzeb każdego użytkownika.

Odpowiedzialny biznes

Wszystkie nasze złącza i rury są spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat TUV. Mamy na papiery!

Ekologia

Sadzimy drzewa. Jako Tubefittings.eu, za każde zamówienie powyżej 300 EUR, posadzimy w Twoim imieniu drzewo. Co więcej, korzystamy z certyfikowanych surowców. Niektóre nasze produkty z serii dekoracyjnej są wykonane z naturalnego drewna. Wybieramy dostawców, którzy pozyskują je w zrównoważony sposób.

Porozmawiajmy

Chcesz do wiedzieć się więcej o naszych produktach lub współpracy z nami? Masz do nas inne pytanie?