Zamów teraz

Zaczynamy – czyli zróbmy stronę www!

Pamiętaj, że strona internetowa jest nie tylko wizytówką Twojej firmy, ale może również pełnić funkcje sprzedażowe, pomagając w pozyskiwaniu Klientów.
Zamów teraz
W dzisiejszym świecie, zaprojektowanie strony internetowej staje się koniecznością i niezbędnym minimum dla każdej nowoczesnej firmy. Jest to najlepsza forma reklamy, która przysparza najwięcej Klientów, a co za tym idzie generuje największe dochody.

Oferujemy kompleksową obsługę związaną z projektowaniem, zarządzaniem, utrzymaniem stron internetowych. W imieniu klienta dokonujemy niezbędnych formalności, czuwamy na funkcjonowaniem oraz świadczymy opiekę serwisową:

Co obejmuje nasza propozycja:

  • Produkcja strony internetowej
  • Rejestracja domen internetowych (doradztwo na etapie doboru)
  • Wdrożenie i szkolenie z obsługi
  • Konfiguracja serwerów, domen, stron i kont e-mail
  • Doradztwo
  • Usługa serwisu i wsparcia dla klienta
  • Modernizacja i wdrażanie nowych funkcjonalności

Budując efektywne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów. Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę – wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.

Tworzymy skuteczne rozwiązania oparte o RWD (Responsive Web Design). Co to jest RWD? To dostosowanie się strony internetowej do różnego rodzaju urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Podstawową cechą RWD jest to, że automatycznie wykrywa i dostosowuje stronę do urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Czy wiesz, że w Polsce blisko połowa internautów do łączenia się z Internetem używa urządzeń mobilnych? Ten trend będzie tylko wzrastał więc jeśli Twoja strona www nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, najwyższy czas to zmienić.

Wykonujemy responsywne strony dopasowane nie tylko do urządzeń mobilnych, ale także do dużych rozdzielczości – Full HD i wyżej. Strony przez nas wykonane wyświetlają się prawidłowo na różnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi – na iOS, Windows Phone’a, Androida.

strony-internetowe-wolsztyn