Reklama zewnętrzna to wszystko to co widzimy np. idąc przez miasto lub jadąc drogą. Szyldy, tablice, plakaty i temu podobne. Ujmując to bardziej definicyjnie reklama zewnętrzna jest wszelką komercyjną informacją umieszczoną na nośnikach.

Zajmujemy się produkcją reklam do zastosowania zewnętrznego. Posiadamy własną pracownię. Outdoor, czyli reklama zewnętrzna to forma komunikowania przekazów reklamowych na różnego rodzaju nośnikach zewnętrznych. Jej celem jest dostarczenie komunikatu w konkretnym miejscu i czasie do odpowiednich odbiorców.

Pomagamy w przygotowaniu projektów oznakowania budynków, lub umieszczenia na nich odpowiednich reklam. Chętnie pomożemy. Zbadamy wszystkie kluczowe zagadnienia związane z oznakowaniem Twojego budynku. Przygotujemy wizualizacje, wyprodukujemy i zamontujemy reklamy lub oznakowanie budynku.

Każda forma reklamy trafia do nieco innych odbiorców. Stałych czytelników gazet przyciągnie reklama prasowa, na telewidzów najlepiej oddziaływać będzie ta telewizyjna itp. Jednak do największego audytorium trafiają reklamy zewnętrzne, najchętniej zwracamy uwagę na duże i kolorowe billboardy. Zlokalizowane są najczęściej w miejscach, gdzie przejeżdża albo przechodzi wielu ludzi. Spoglądanie na billboard jest mimowolne i nawet jeśli nie przykładamy większej uwagi do tego, co znajduje się na właśnie miniętej tablicy, to i tak nasza podświadomość ją zapamiętuje. Tym bardziej, że billboardy nie zmieniają się tak szybko jak chociażby spoty reklamowe w telewizji. Raz umieszczony billboard wisi w tym samym miejscu kilka tygodni, a my widujemy go niekiedy codziennie po kilka razy. Możesz wierzyć lub nie – reklama zewnętrzna działa!

Nasz firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie reklamy zewnętrznej. Obejmuje również najpopularniejszą jej formę – billboardy. Zajmujemy się projektowaniem grafiki, drukiem reklam i ich montażem.

Montujemy również konstrukcje billboardowe. Oferowane przez nas konstrukcje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i estetyką, są bezpieczne i trwałe. Doradzamy w kwestii doboru konkretnych nośników, zapewniając maksymalizację efektywności kampanii.

Aby zapoznać się z nośnikami, które oferujemy – zapraszamy również na naszą stronę www.reklamowekonstrukcje.pl

Oferowana przez nas reklama wielkoformatowa to kompleksowa realizacja kampanii outdoorowych zaczynając od projektowania reklamy, poprzez jej wydruk, transport, instalację, monitoring i serwisowanie aż po demontaż i ekologiczną jej utylizację. Jeżeli posiadasz atrakcyjny grunt przy autostradzie lub drodze ekspresowej i chciałbyś go wynająć lub sprzedać, zadzwoń lub napisz w celu nawiązania współpracy.

Rekomendujemy nośniki, projektujemy i produkujemy narzędzia skutecznej komunikacji w przestrzeni.

Aby zapoznać się z nośnikami, które oferujemy – zapraszamy również na naszą stronę www.reklamowekonstrukcje.pl

W RAMACH KOMPLEKSOWEJ USŁUGI ZAPEWNIAMY:
Pozyskanie lokalizacji, uwzględniających określone potrzeby Klienta,
uzyskanie wymaganych pozwoleń określonych przepisami prawa budowlanego,
obsługę administracyjną związaną z najmem terenu pod nośnik reklamowy:
– negocjacje ceny,
– podpisanie kontraktu,
– rozliczanie należności,
– zmiany i aneksy do umowy,
– opracowanie projektów architektonicznych i technologicznych,
– autorskie rozwiązania w zakresie designu nośników reklamowych,
– produkcję, montaż i serwis nośników reklamowych,
Projektujemy i wykonujemy tablice i szyldy reklamowe w każdej dostępnej technologii, która uzależniona jest od budżetu jakim dysponuje zamawiający, a przede wszystkim przeznaczenia. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótkie czasy realizacji zamówień.
Targi, wystawy i prezentacje handlowe to sposób na dotarcie bezpośrednio do klientów, którzy są zainteresowani Twoimi usługami. Jeśli chcesz godnie zaprezentować swoją działalność, skorzystaj z usług naszej firmy.
Oferujemy systemy wystawiennicze, które umożliwiają promocję i zaprezentowanie Twojej firmy.

  • roll-up’y
  • ścianki wystawiennicze
  • stojaki
  • pozostałe materiały reklamowe
Chętnie wykonujemy również wszelkie niestandardowe projekty. Powiedz nam co potrzebujesz, a my określimy możliwości.