Zapytaj o ofertę

Projektowanie graficzne

Zapytaj o ofertę
Dobrze zaprojektowane materiały reklamowe pozwalają skuteczniej dotrzeć do potencjalnego Klienta. Umiejętne połączenie intrygującej grafiki z atrakcyjnym hasłem promocyjnym jest gwarantem tego ze Państwa wizytówka, broszura lub plakat dłużej zostanie w pamięci odbiorcy.

To, co przyciąga wzrok, ma ogromną siłę przebicia w biznesie. Chcesz przebić się do świadomości konsumentów? Zadbaj o identyfikację wizualną Twojej marki i wpuść do swojego biznesowego świata trochę koloru i polotu.

Na początku pomyśl na przykład o logo swojej marki, czy o koncepcji graficznej firmowych dokumentów. Chcesz zaprezentować klientom interesujący katalog ze sprzedawanymi przez Ciebie produktami? Zaproponujemy Ci projekt katalogu produktowego do rozesłania Klientom i partnerom. Potrzebujesz ulotek i plakatów promujących Twój biznes? Zaprojektujemy skuteczne materiały reklamowe.

Zapewniamy pełną realizację projektów graficznych ulotek i plakatów zarówno do celów komercyjnych jak i prywatnych.

Autorskie projekty tworzymy zawsze od podstaw. Oznacza to, że twój plakat będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Stawiamy na nowoczesny styl prezentacji w połączeniu ze sprawdzonymi chwytami marketingowymi.

Najważniejszym celem tego rodzaju materiałów – jest zwrócenie uwagi na element reklamowany np. produkt, firmę. Plakat czy też reklama w gazecie nie mogą pozostać obojętne dla potencjalnego klienta. Również ulotka reklamowa nie może od razu trafić do kosza.

Katalog reklamowy jest jedną z najbardziej praktycznych oraz cenionych dróg informowania klientów o produktach i usługach. Ma również kolosalne znaczenie w dbaniu o wizerunek Twojej firmy, a także utrzymywanie długotrwałych, owocnych relacji z partnerami biznesowymi. Zwykle to właśnie katalog produktowy zaraz po logotypie i stronie www decyduje o tym, czy Twoja firma zdobędzie zaufanie klientów.

Dlatego tak wiele doskonale prosperujących firm, szczególną uwagę przywiązuje do formy swojego folderu reklamowego. Odpowiednia kolorystyka, harmonijny projekt, ciekawa kompozycja tekstu i informacji oraz doskonała jakość dają Klientowi pewność, że firma oferująca mu swoje usługi jest godnym zaufania partnerem.
Nasza oferta projektu i druku folderów reklamowych oraz katalogów firmowych kompleksowo uwzględnia indywidualne potrzeby każdego Klienta. Oferujemy zarówno proste broszury, jak również specjalistyczne wielostronicowe katalogi firmowe na najszlachetniejszym gatunkowo papierze.

Pomożemy Ci wykonać folder reklamowy który wyśmienicie będzie prezentował produkty lub usługi Twojej Firmy.

Naszą specjalnością jest kreacja efektownych prezentacji handlowych dla potrzeb Działu Sprzedaży i Marketingu. Tworzymy wizualizacje materiałów dedykowanych komunikacji internetowej (mailing, prezentacja PDF, czy e-folder).

Oprócz kreacji graficznej redagujemy teksty i hasła promocyjne. Przygotowywane przez nas projekty przyciągają uwagę i zainteresowanie klientów, stanowią skuteczne i nieocenione wsparcie dla pracowników Działu Handlowego.

Reklama prasowa to nadal popularna forma marketingu. Wiele firm prowadzących biznes lokalnie korzysta z tej formy promocji. Reklama w prasie fachowej to również świetna forma promocji – docierasz do swoich potencjalnych klientów. Reklama może być dowolnego rozmiaru (od jednego modułu gazetowego do całej strony) oraz w dowolnej kolorystyce (kolorowa lub czarno-biała). Najważniejsze by przyciągała wzrok i zwracała uwagę czytelników. Zaprojektujemy dla Ciebie reklamę prasową.
Targi, wystawy i prezentacje handlowe to sposób na dotarcie bezpośrednio do klientów, którzy są zainteresowani Twoimi usługami. Jeśli chcesz godnie zaprezentować swoją działalność, skorzystaj z usług naszej firmy.
Oferujemy systemy wystawiennicze, które umożliwiają promocję i zaprezentowanie Twojej firmy.

  • roll-up’y
  • ścianki wystawiennicze
  • stojaki
  • pozostałe materiały reklamowe
Zajmujemy się projektowaniem graficznym opakowań, tworzeniem całych linii, wszelkimi modyfikacjami istniejących opakowań np odświeżeniem. Realizujemy wizualizacje 3d (packshooty), modele opakowań (mockupy)
projektowanie-graficzne-wolsztyn