Krzysztof Tomys
Krzysztof TomysShort Bio

Kim jest?

W branży od 2006 roku. Ma 10-letnie doświadczenie w projektach internetowych.

Znany głównie jako właściciel agencji Ambient Marketing – specjalizującej się w kompleksowej obsłudze marketingowej firm.

W przeszłości prowadził również własne projekty e-commerce z branży FMCG, w tym 4 duże sklepy internetowe Polskimarket.nl i Polskimarket.de, Polskimarket.eu i Polskimarket.be, które sprzedał na początku 2016 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze polskich i zagranicznych firm i instytucji. Specjalista w zakresie rozwoju biznesu, marketingu, client service.
Ekspert e-commerce, szczególnie w zakresie tworzenia i wdrażania strategii biznesowych w elektronicznych kanałach sprzedaży, zaangażowany w edukację rynku i tworzenie jego standardów.

Aktualnie skupiony na pracy we własnej agencji oraz projektach należących do grupy Ambient Marketing tj. Reklamowekonstrukcje.pl Dzieli się ze swoimi klientami wiedzą, którą zdobywał przez lata w branży.

Prywatnie mąż i ojciec.

Zainteresowania:
Nowe technologie, VR, Reklama,

Kontakt

Jestem do Twojej dyspozycji!

Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Zadzwoń, napisz, rozmowa nic nie kosztuje, a dużo daje
Kontakt